Open/Close Menu Savremeno opremljena Opšta bolnica „Aurora“ pruža pacijentima pristup vrhunskim stručnjacima, najbolju negu i maksimalnu udobnost na putu ka ozdravljenju.

Ambasadori i visoki predstavnici sedam diplomatskih predstavništava u Beogradu obišli su opštu bolnicu “Aurora” kako bi se upoznali sa kvalitetom nege i mogućnostima lečenja u ovoj zdravstvenoj ustanovi. Bolnica “Aurora” počela je sa radom pre mesec dana i već je postavila nove standarde u kvalitetu lečenja i smeštaja pacijenata.

Bolnica je dizajnirana tako da pacijentima omogućava maksimalnu udobnost tokom lečenja, hospitalizacije ili prijema terapije. Pacijentima je na raspolaganju 14 savremeno opremljenih apartmana koji pružaju udobnost i osećaj boravka najkvalitetnijih hotela uz zdravstvenu uslugu na najvišem nivou.
U okviru bolnice otvoren je i najsavremeniji operacioni blok, a u polikliničkom delu radi šest specijalističkih ordinacija.

Posebna pažnja posvećena je i dnevnoj bolnici za hemioterapiju koja je posebno osmišljena uzimajući u obzir potrebe pacijenata i koja im omogućava maksimalnu udobnost tokom prijema terapije.

CategoryVesti

© Copyright. Opšta Bolnica „Aurora” 2018 All rights reserved.
Reg # 5-1149-00. Privredni sud Beograd.